Suvesti visi Šakių apskrities surašymai

Kai tik pradėjau šį projektą turėjau ASMENINĮ tikslą, - suvesti visą ŠAKIŲ APSKRITĮ. Galvojau, "na, jei kitiems tai bus nereikalinga, tai bent jau sau turėsiu". Ir štai praėjus lygiai metams (oficialiai projektas STARTAVO 2023 m. balandžio 16d.) jau mano asmeninis tikslas įvykdytas! Tiesą pasakius negaliu patikėti ir iš laimės šokinėja širdis. O apetitas kyla taip sakant bevalgant Galvoju, koks sekantis asmeninis tikslas? Užnemunė? Lietuva? Nors iš kitos pusės, šis projektas jau nebe mano asmeninis, tai mūsų visų ir Jūsų Savanorių, kurie įdėjote tiek daug darbo, projektas. Šis projektas ir jo tikslas bus toks, kokio Jūs patys norėsite.

AČIŪ Jums, visiems 11 Savanoriams, kurie prisidėjote prie Šakių apskrities suvedimo ir vis dar prisidedate vesdami kitas vietoves! Pati viena būčiau vedusi bent 4 kartus ilgiau.
Atskirų valsčių surašymai Šakių apskrityje jau buvo skelbti anksčiau, na o čia palieku trumpus komentarus apie visą pskritį. Pagal Wikipedia Šakių apskrityje 1942 metais gyveno 62800 gyventojų (https://lt.wikipedia.org/wiki/Sąrašas:1942_m._Šakių_apskrities_gyventojų_surašymas).

Na o Savanorių suvesti duomenys rodo, kad:
- Šakių apskrityje tuo metu buvo surašyti 62 888 gyventojai;
- Kaimuose gyveno net 89% visų gyventojų;
- Didžiausias valsčius buvo Kidulių;
- Suvesta net 311 skirtingų bylų, kuriose buvo net 704 skirtingos vietovės (tiesa kai kurios jos buvo surašytos per kelias bylas).

AČIŪ dar kartelį LABAI LABAI LABAI

Tie, kurie galbūt tik dabar prisijungėte ir pamatėte šį postą, tai priminsiu, kad surašymus rasite www.census.lt

Na o jei Jums padėjo šis projektas ir matote jame prasmę, tai kviečiu paremti jį skiriant savo 1,2% pajamų mokestį VŠĮ Genealoginiai surašymai, įmonės kodas 306700838. Kaip tai padaryti galite rasti čia: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0xoZmjC2CUxfGzwje5HKhXoQRTkYwy1usNuGxpM5vGTFvCfrVT8FeHjWLn4xwnx4Pl&id=100091082241259

AČIŪ
Sakiu apskritispng